Jakie felgi do Audi BMW 5? Land Rover włożył wiele wysiłku w to, aby nowy Defender był równie imponujący na drodze z prędkością, jak w terenie - w przeciwieństwie do starego Defendera, który wyróżniał się w terenie, ale pozostawiał wiele do życzenia na asfalcie. Wiele z tych prac dotyczyło sztywności aluminiowego monokokowego podwozia, które według firmy jest najsztywniejszą platformą, jaką kiedykolwiek stworzyło. Platforma D7X wywodzi się z podwozia D7U, które stanowi podstawę modeli Range Rover, Range Rover Sport i Discovery, ale została znacznie wzmocniona stalowymi ramami pomocniczymi zamiast aluminium w innych SUV-ach. Na nich są montowane elementy zawieszenia, przy felgi audi użyciu większych punktów montażowych, tulei i połączeń zwrotnych. „Sprawienie, by Defender był nie tylko dobry w dyscyplinach off-roadowych, ale również nie osłabił się na drodze, było to największe wyzwanie” - mówi główny inżynier Steven Frick. „Wiele z tego wynika ze znanej sztywności nadwozia i zawieszenia (z D7U), co pozwala nam dostroić go do wszystkich warunków.

Marka zapewniła grę napędzaną adrenaliną, która spełniła dziecięce marzenie o jeździe na czterech kołach. Pomógł dzieciom rozpalić ducha pretendenta dzięki najbardziej oburzającemu i innowacyjnemu systemowi torów samochodowych. Marka powstała, gdy współzałożyciel Mattel, Elliot Handler, wezwał zespół projektantów do stworzenia zabawki, która wyglądałaby fajniej i działałaby lepiej niż jakakolwiek inna zabawka na rynku. W skład zespołu wchodził projektant motoryzacyjny i bona fide naukowiec od rakiet. Marka ewoluowała znacznie bardziej niż zabawka, zamieniła się w dynamicznie rozwijającą się serię gier i grę na wielu kanałach. Każdego roku dostarczali swoim klientom i fanom 400 innowacyjnych i unikalnych samochodów. W poniższym artykule przeczytamy o ciekawych i ciekawych asortymentach wyżej wymienionej marki. Rzućmy okiem. Przygotuj się na rozpoczęcie nowej przygody z kolekcją dużych pojazdów. Dzieci będą mogły odtworzyć styl rzeczywisty dzięki kolekcji dużych pojazdów.

Koła i opony są jedynymi częściami samochodu, które faktycznie łączą je z drogą, dlatego mają tendencję do szybkiego zbierania brudu i zanieczyszczeń. Nadkola to wewnętrzny obszar, który otacza koła i opony, więc wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia zebrane z nawierzchni drogi również szybko się na nich odkładają. Podobnie jak przy zbieraniu brudu z drogi, koła pokrywają się cienką warstwą pyłu, który chroni hamulce za każdym razem, gdy samochód hamuje. Z czasem nagromadza się i jeśli nie jest regularnie czyszczony, może dosłownie „upiec” powierzchnię koła, ponieważ ciepło powstaje również podczas hamowania. Jeśli koła pozostaną nieoczyszczone, brud i pył hamulcowy będą stopniowo narastały i bardzo trudno będzie się ich pozbyć. W zależności od konstrukcji kół samochodu zanieczyszczenia mogą zacząć pracować pod powierzchnią i powodować korozję koła, co sprawia, że ​​wygląda on bardzo nieestetycznie i przeoczony. Opony również zbierają i przenoszą ten sam brud izanieczyszczenia, które koła robią, ale są często pomijane.

Informacje

Dodany: 2020-03-26
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu

felgi audi, felgi audi 18